HAKKIMIZDA

Teknoterm Yalıtım, Kırıkkale'de inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Ana faaliyet konumuz ısı yalıtımı üzerine olmakla birlikte su yalıtımı, ses yalıtımı ve çatı yalıtımı konularında da çalışmalar yapmaktayız.

Firmamız Filli Boya ve Capatect Dalmaçyalı ürünlerinin satış ve uygulama bayisidir. Tüm yalıtım uygulamalarımız diplomalı ustalarımız tarafından yapılmakta olup, Filli Boya ürünleri kullanılmaktadır.

Biz herşeyden önce işimizi temiz ve kaliteli bir şekilde yapıp müşteri memnuniyetini kazanmayı hedef edinmiş bir firmayız.

Filli Boya tarafından Türkiye'ye sunulan Color Express Kişiye Özel Renk Üretimi, 3D sistemi ile insan gözünün algılayabileceği tüm renkleri elde etme imkanı veren olağanüstü bir renklendirme teknolojisidir. Bu uygulamada sunulan tüm renkler, renk ve dizayn stüdyolarında mimar ve dekoratörlerden uyum onayı alınarak hazırlanmıştır. Color Express Kişiye Özel Renk Üretimi ile ister bir litre, ister yüz litre istediğiniz renk ve tonda Filli Boya Color Express  renklendirme makinelerinde kişiye özel olarak en hızlı şekilde hazırlanır.

Rengini beğendiğiniz herhangi bir malzemeyi, örneğin, bir kıyafet, perde ya da döşemelik kumaş parçasını getirdiğinizde Filli Boya Renk Ölçer ile numuneniz okutularak en yakın renk tespit edilir. Böylelikle dilediğiniz malzeme ile aynı renk tonunda boyaya sahip olursunuz.

 
 
 
Hakkımızda  |  Yalıtım  |  Referanslarımız  |  Belgelerimiz  |  Faydalı Bilgiler  |  İletişim Bizi Takip Edin
   
Copyright © 2013 Teknoterm Yalıtım
Adres : Ovacık Mah. Hürriyet Cad. No:62/B Kırıkkale
Telefon : (0318) 218 04 24
 
Tasarım : kergisi